Zimbra9
Zimbra 9 ile Her Şey Sizin Elinizde

Zimbra 9, Zimbra'dan beklediğiniz güvenlik, gizlilik ve veri egemenliği için güvenilir sunucu altyapısı üzerine inşa edilmiş yeni, modern ve responsive bir kullanıcı arayüzü sunar.

Kapalı platformlara sahip rakiplerinin aksine, Zimbra 9 esnek ve genişletilebilir. Microsoft ve Google'ın sadece kendi hizmetlerine bağlı kalmayın ve bugün kullandığınız üçüncü taraf işbirliği hizmetlerine (Slack, Zoom, Dropbox ve daha fazlası) entegre olun.

Modern ve Responsive Kullanıcı Arayüzü

Zimbra 9 endüstri lideri React teknolojisine dayanan modern, duyarlı bir kullanıcı arayüzü sunar. Kullanıcılar stabil ve kullanımı kolay bir e-posta deneyiminin keyfini çıkarırken masaüstü, mobil ve tablet tarayıcıları arasında sorunsuz bir şekilde hareket edebilir. Kullanıcı arayüzünü kuruluşunuzun renkleri, logoları, istediğiniz yazı tipleri ve daha fazlası için özelleştirebilirsiniz.

3. Parti Entegrasyonları = Genişletilebilirlik

Zimbra 9, genişletilebilirlik için tasarlanmıştır. Hali hazırda Slack,Dropbox ve Zoom gibi sınıfının en iyisi uygulamalarla entegrasyon sağlarken daha birçok uygulama ile entegrasyonlar devam etmektedir. Microsoft ve Google'ın kapalı sistemlerine karşı daha önce yatırım yaptığınız uygulamaları kullanın. Kullanmadığınız ya da kullanmayacağınız hizmetlere para ödemek zorunda kalmayın.

Yeni Zimlet Framework = Özelleştirilebilirlik

Zimbra 9'un yeni frameworku Zimlet ile dağıtımınızı ileri teknoloji işbirliğinden standart iş-postasına kadar özelleştirebilme gücü sağlar. Müşteriler coğrafi veya endüstri gereksinimlerini karşılamak için Zimra'yı kolayca özelleştirebilirler. Dokümantasyon ve eğitim sağlanacaktır.

Zimbra Server Altyapısı = Güvenlik, Gizlilik ve Veri Egemenliği

Zimbra 9, Zimbra müşterilerinin beklediği ve birçok durumda ihtiyaç duyduğu güvenlik, gizlilik ve veri egemenliğini sağlayan güvenilir sunucu altyapısına sahiptir.

 
Klasik Kullanıcı Arayüzü

Kullanıcılar, benimsemeyi kolaylaştırmak ve destek çağrılarını en aza indirmek için Zimbra 9’un Modern Kullanıcı Arayüzü ve Klasik Zimbra Kullanıcı Arayüzü arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilir. Geçiş, girişte veya daha sonra tercihler bölümünden yapılabilir.

Migration Gerektirmeden Kolay Güncelleme

Migration olmadan Zimbra 9'a geçerek kolay bir yükseltme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Zimbra, yükseltme işlemini desteklemek için belgeleri, araçları ve Profesyonel Hizmetleri sağlayacaktır.

 
Zimbra Connect

Kullanıcılarınız en çok kullandıkları iletişim aracı olan Zimbra'da yerleşik olarak kurumsal düzeyde sohbet ve video görüşmeleri gerçekleştirebilirsiniz. 1'e 1 ve grup sohbeti, grup ve kanal video görüşmeleri, dosya paylaşımı ve ekran paylaşımı yapabilirsiniz.

Zimbra Drive

Tam Zimbra Web İstemcisi'nde dosya senkronizasyonu, paylaşım ve depolama sistemi. Zimbra Docs ile entegre olan Zimbra Drive, eski “Evrak Çantası” nın yerini alıyor.

 
Zimbra Docs

Zimbra Docs ile kullanıcılar Zimbra Web Client üzerinden dosyaları oluşturup, düzenleyip paylaşabilirler.

Mobile Sync

Zimbra’nın mobil senkronizasyon işlevselliğindeki yenilikler nelerdir? Kullanıcılar artık paylaşılan Zimbra öğelerini diğer tüm Zimbra verileriyle birlikte senkronize edebilir. Yerel olarak mobil cihazların desteklediği Exchange ActiveSync protokolünü kullanarak verileriniz her zaman parmaklarınızın ucunda olacaktır.

 
 

  Bilgi Al

 
 
 
Demo Talebi
 
Şimdi Satın Al!