Zimbra 9 Genişletilebilir Eklenti Yapısı ile Şimdi Sizlerle

Merhabalar Zimbra Kullanıcıları,

Zimbra 9' un hazır olduğunu duyurmaktan mutluluk duymaktayız.

Zimbra Versiyonlarınızı Güncel Tutun

Merhaba Değerli Zimbra Kullanıcıları,

Zimbra güvenlik ekibi, Zimbra sisteminde uzaktan kod çalıştırılmasına izin verilebilecek bir güvenlik açığıyla ilgili duyurularda bulunuyorlar.

Güncelleme desteği hakkında soru ve sorunlarınız için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail atabilir veya 0850 420 99 11 numaralı telefondan Zimbra Destek Mühendislerimize ulaşabilirsiniz.

Zimbra NG Backup Nedir?

Zimbra NG Backup, Zimbra' nın Network Edition versiyonu ile birlikte gelen bir yedekleme modülüdür, modül Open Source versiyonu için Zimbra Suite Plus ile birlikte kullanılabilir hale gelmektedir.

Zimbra KVKK Uygunluğu

 

Zimbra Mini Takvim ile Hızlı Randevular

Zimbra mini takviminizi kullanıyor musunuz? Randevu oluştururken sizlere zaman kazandırır, yeni bir randevu oluşturmak için Zimbra takvim sekmesinde olmanıza gerek yok !

Zimbra Veri Import Export İşlemleri

Merhabalar Zimbra Kullanıcıları,

Verilerinizi Zimbra hesabınıza kolayca ekleyip(import), kolayca dışa aktarabilirsiniz.(export)

Zimbra Takviminizi Nasıl Paylaşırsınız?

Zimbra takviminizi kurumunuz dışındn biriyle veya sizden sık sık randevu talebinde bulunan bir yönetici asistanı ile paylaşmayı denediniz mi?

Zimbra İki Faktörlü Kimlik Doğrulama (2FA)

Zimbra E-Postanız saldırıya mı uğradı? Zimbra e-postanız için ektra bir güvenlik katmanı olan iki faktörlü kimlik doğrulamayı(2FA) yapılandırın.

Zimbra E-Posta Dağıtım Listesi

Merhabalar Zimbra Kullanıcıları,

Zimbra ile E-Posta dağıtım listeleri oluşturabilir, tek bir e-posta adresi yazarak e-postanızı dağıtım listenizdeki tüm kişilere gönderebilirsiniz.

Zimbra 8' den Zimbra 9'a Güncelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Zimbra 9' un yayınlanması ile birlikte birçok kurum ve kuruluş varolan Zimbra versiyonlarını Zimbra 9' a yükseltmek için araştırmalar içerisine girmişlerdir. Bu konuda sizden gelen soruları büyük bir hassasiyet içerisinde cevaplamakta ve bu konuda sizlere destek olmak için elimizden geleni yapmaktayız. 

  • Zimbra Open Source versiyondan Zimbra Network Edition' a geçiş işlemi yapılabilir mi?

Open source versiyon, içerisindeki veriler ve konfigürasyonlar korunarak Network Edition' a yükseltilebilir.

Alt Kategoriler