Zimbra Open Source Kabiliyetlerini Artırın

Zimbra Suite Plus, Zimbra Sunucunuzun Zimbra Açık Kaynak Sürümü'ndeki yeteneklerini, gerçek zamanlı etkin yedekleme ve geri yükleme veya mobil push senkronizasyonu gibi özelliklerle genişletmenizi sağlayan uygun fiyatlı modüler bir eklentidir. 

zimbra-suite-plus-gear_small.gif
Backup-Icon-web-1.png
Zimbra Backup Plus

Son teknoloji ürünü, Zimbra sunucunuzdaki her bir öğenin ve etkinliğin hassasiyetle yedeklenmesini sağlar. Akıllı veri sıkıştırma sistemiyle, disk alanından tasarruf sağlar. Tutarlı algoritmalar ile yedek alarak veri kaybını önler.

Admin-Icon-web.png
Zimbra Admin Plus

Kota ayarlama, COS değişkeleri ayarlama, kullanıcı yönetimi işlemleri için sunucunuzdaki kullanıcılara yetkili hakları tanımlayın. 

HSM-Icon-web-1.png
Zimbra HSM Plus

HSM, Zimbra Suite ile birlikte birden fazla birimi yönetmenize olanak tanır. Bu zimlet yönetim konsoluna tamamen entegre bir biçimde çalışmaktadır. Zimbra depolama alanınızı organize etmenize ve yönetmenize olanak sağlar.

Mobile-Icon-web-1.png
Zimbra Mobile Plus

Zimbra Mobile Plus, Kullanıcıların mobil telefonlarından Exchange Activesync protokolü üzerinden zimbra posta kutularını senkronize etmeyi sağlar. Bu sayede Zimbra sunucunuzu tam senkron kullanabilirsiniz.

 
 

  Bilgi Al

 
 
 
Demo Talebi
 
Şimdi Satın Al!