Kullanıcılarınızın İhtiyaç Duyduğu Tüm İşbirliği

 

Zimbra Connect Windows'a Tamamen Entegre Çalışır

Outlook için Zimbra Connector yüklendikten sonra, kullanıcılar Zimbra Collaboration Sunucusu özelliklerini kullanarak yeni bir Posta Profili oluşturabilir. Ardından, Kurumsal E-postanın tüm İş Özelliklerine Erişebilirler:
  • Tüm Posta Klasörleri, Takvim, Kişiler ve Görevlerin Senkronizasyonu
  • Gelişmiş Persona Özellikleri
  • Ofis Dışı, İmzalar, Kurallar, vb. İçin Gelişmiş Zimbra Collaboration Senkronizasyonu
  • Her klasör,takvim,kişi için gelişmiş paylaşım özellikleri
 

Tüm Zimbra Gücü Tanınmış Bir Kullanıcı Arayüzü ile Birlikte

Outlook için Zimbra Connector, kullanıcıların Microsoft Outlook'u kullanmaya devam etmesine olanak sağlar. Kullanıcı deneyimleri aynıdır, ancak Zimbra'nın Gelişmiş Özellikleri de vardır. Böylece hem Zimbra'nın özelliklerinden faydalanmış hem de alışkanlıklarınızdan vazgeçmemiş olursunuz.
 

Zimbra Business Özellikleri Outlook'ta

Outlook için Zimbra Connector, Microsoft Outlook içinde özel bir Menü sekmesine sahiptir. Zimbra Collaboration Server ile ilgili eylemleri gerçekleştirmek için bu menüden işlem yapabilirsiniz.
 

Mailboxları Yetkilendirmek Çok Kolay

Outlook için Zimbra Connector, kullanıcıların mailboxlarını kolayca açmasına olanak tanır. Birkaç tıklama ile kullanıcılarınız mailboxlarını paylaşabilir ve açabilir. Bu, birbirine bağlı birimler ve kullanıcılar için işbirliğini kolay hale getirir.
 

Personas, Ofis Dışı ve Posta Kutusu Kotası

Zimbra Personas, kullanıcıların farklı iş rollerini temsil etmek için oluşturabilecekleri alternatif e-posta kimlikleri. Birden fazla Persona ile, kullanıcılar e-posta gönderirken seçim yapmak için bir Kimden menüsüne sahiptir ve her bir kişinin benzersiz bir imzası olabilir. Persona, Outlook için Zimbra Connector aracılığıyla edinilebilir.

Outlook için Zimbra Connector aracılığıyla Zimbra sunucusunda ofis dışında bir ileti oluşturmak basittir. Bu, Outlook'taki Zimbra menüsündeki bir seçenektir, böylece kullanıcılarınız bu işlevi kolayca başlatabilir ve durdurabilir.

Outlook için Zimbra Connector ile, Zimbra Posta Kutusu kotalarını Outlook'taki Zimbra menüsünden kolayca görüntüleyebilirsiniz.

 

Ortak Çalışanlar ile Ayrıntılı Klasör Paylaşımı

Zimbra İşbirliği, Kullanıcılarınıza yeni ve güçlü bir İşbirliği özelliği getiriyor: farklı ayrıcalıklara sahip posta klasörlerini farklı iş arkadaşlarınızla paylaşabilirler. Bu Özellik, örneğin bir kişinin yüzlerce veya binlerce e-posta içeren bir e-posta klasörü olduğunda ve bu bilgileri paylaşmak istediğinde özellikle kullanışlıdır. Paylaşım rolleri salt okunur, okuma / yazma ve yönetici olabilir.
 

Zimbra Connector Gelişmiş Outlook Takvimi ve Kişiler Özellikleri

Outlook için Zimbra Bağlayıcısı, Outlook kullanıcılarınıza Zimbra’nın gelişmiş Takvim ve Kişiler özelliklerini sunar. Artık bu kullanıcıların Takvim ve Kişilerini paylaşmak için birden fazla seçeneği var. Bunlar dahili olarak proje ekibi üyeleriyle ve harici olarak ortaklar, müşteriler vb. İle paylaşılabilir. Takvimler bir bağlantı aracılığıyla herkese açık olarak paylaşılabilir ve Kişiler başkalarının Zimbra hesabına aktarabileceği standart bir biçim aracılığıyla herkese açık olarak paylaşılabilir.

Some specific examples where these sharing features are especially useful include:

  • Yönetici, farklı görevlere sahip çalışan başına farklı bir takvim oluşturmak istiyorsa
  • Bir Müdür, takvimini ve randevularını yöneten bir sekreterle paylaşmak istiyorsa,vb.
 
 

  Bilgi Al

 
 
 
Demo Talebi
 
Şimdi Satın Al!